LÁZEŇSKÝ A WELLNESS HOTEL NIVAMARE ★ ★ ★ +

(Luhačovice,  Jižní Morava)

Lázeňský hotel NIVAMARE je součástí komplexu Lázeňských hotelů MIRAMARE Luhačovice. Hotel se nachází cca 1,5 km od lázeňské kolonády a centra Luhačovic, nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování.

Všechny ceny a objednávka

Předností hotelu je jeho poloha nedaleko lázeňské kolonády, v blízkosti Luhačovické přehrady v naprosto nerušeném klidném prostředí s výhledy na okolní louky a lesy.
Luxusní dvoupodlažní wellness zajistí dokonalou relaxaci a pohodu, kterou je možné zažít v rozsáhlém komplexu saun, vířivek, teras s nádherným výhledem do okolní krajiny a dalšími doplňkovými službami. V hotelu nechybí jeden vnitřní bazén a venkovní vyhřívaný bazén.
Vybavení a služby pro děti – venkovní dětské hřiště.
Konferenční prostory s technickým vybavením až pro 60 osob, možnost pořádání oslav a společenských událostí.
Hotel NIVAMARE je určen pro hosty, kteří hledají odpočinek a relaxaci v naprosto nerušeném klidu a přírodě – páry, seniory, mladší generaci i rodiny s dětmi.
Wellness centrum hotelu NIVAMARE je určeno pro relaxaci těla i duše. Wellness je speciálně navrženo jako místo pro odpočinek, kde naleznete terapie uvolnění, různých vůní, barev a je situováno tak, aby bylo dosaženo maximální relaxace s překrásným výhledem na údolí Luhačovic a okolí. V roce 2018 bylo wellness centrum hodnoceno mezi TOP 10 v České republice. Součástí wellness jsou odpočinkové prostory s vyhřívanými lavicemi a sedáky, v letní sezoně je otevřená sluneční terasa s lehátky. Vyhřívaný venkovní bazén, vnitřní bazén, klasická finská sauna, lesní sauna, bylinková sauna, Whirlpool malý a velký, Kneippovy koupele, iglu, liščí nora s masáží nohou, římská pára, relaxační místnost.

Hodnocení klientů: 8,9 z 10 ★★★★★★★★★☆

Zdenka hodnotí za pár ve středním věku pobyt v srpnu 2022 ★★★★★★★★★☆

Klady:
Příjemný personál, čisté pokoje, výborné jídlo

Zápory:
Nevím

Dana hodnotí za starší pár pobyt v říjnu 2023 ★★★★★★★★☆☆

Klady:
Klidné prostředí, krásné okolí, poblíž lázní

Zápory:
V hotelu chybí ve večerních hodinách tedy do 22.hod.bar a nebo restaurace

Další hodnocení našich klientů

Ubytování

Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje Standard s vlastním sociálním zařízením (sprcha), TV/SAT, telefonem a připojením k internetu přes Wi-Fi.
Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje Superior s vlastním sociálním zařízením (sprcha), TV/SAT, telefonem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a připojením k internetu přes Wi-Fi.
Dvoulůžkové apartmány Exclusive (apartmán s balkónem nebo terasou) s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana) s bidetovou sprchou, fénem, TV/SAT, klimatizací, telefonem, ledničkou, kávovarem na kapsle a připojením k internetu přes Wi-Fi.
Dvoulůžkové apartmány Exclusive+ (apartmán s krbem, kuchyňským koutem a terasou) s vlastním sociálním zařízením (sprcha) s bidetovou sprchou, fénem, TV/SAT, klimatizací, telefonem, ledničkou, kávovarem na kapsle a připojením k internetu přes Wi-Fi.

Stravování

V ceně pobytu snídaně formou rautu nebo polopenze (snídaně formou rautu a večeře výběrem za menu / rautu) dle druhu pobytu.

Slevy

Dítě do 5 let bez nároku na služby zdarma. Možnost zapůjčení dětské postýlky.

Příplatky

Rekreační poplatek 50 Kč / osoba a den, platba na místě. Pobyt se psem malá plemena do 25 cm 200 Kč / den, střední plemena do 40 cm 350 Kč / noc, větší plemena není možné ubytovat! Ubytování se psem je možné pouze ve vyhrazených pokojích Standard.
Parkování před hotelem NIVAMARE za poplatek (uzavřené parkoviště) 60 Kč / den, venkovní parkoviště u hotelu 30 Kč / den. Parkování je nutno rezervovat předem.

Oblast

  • Jižní Morava foto Jižní Morava - Nejteplejší a nejúrodnější oblast u nás, kde si na své přijdou ja...

Obec

  • Luhačovice foto Luhačovice - Malé lázeňské městečko na jihovýchodě Moravy, které láká k návštěvám...

Nej atrakce v okolí

Pořádající cestovní kancelář:
DCK Rekrea Ostrava s.r.o.
IČ: 25379178

Podobní ubytovatelé

  • HOTEL MIRAMARE HOTEL MIRAMARE, Luhačovice - Lázeňský komplex Miramare je v klidném prostředí v těsné blízkosti městského i lázeňského centra.

Všechny hotely

Levněji než v hotelu