Postup rezervace

Vyberte ubytovatele

Z nabídky ubytování si vyberte ubytovatele a rezervujte.

Zavoláme nebo napíšeme Vám

Prodejce se Vám během jednoho pracovního dne ke každé rezervaci vyjádři buď e-mailem nebo telefonicky. Po potvrzení rezervace cestovní kanceláří DCK Rekrea Ostrava s.r.o. se stává rezervace závaznou a vy e-mailem obdržíte závaznou přihlášku včetně dalších instrukcí a všeobecných podmínek.

Závazná přihláška

V dalším kroku vás poprosíme o doplnění údajů do předvyplněné závazné přihlášky.

Placení a fakturace

Po odeslání závazné přihlášky (cestovní smlouvy) platíte 50% zálohu, měsíc před nástupem doplatek do plné výši. Pokud je pobyt objednaný v kratším čase před nástupem než je jeden měsíc, platí se celá částka.

Jak zaplatit?

  1. Převodem na účet DCK Rekrea Ostrava s.r.o. u GE Money Bank a.s.: 81603734/0600 na základě přiděleného variabilního čísla
  2. Hotově v DCK Rekrea Ostrava.
  3. Poštovní složenkou.

Chcete vystavit fakturu na zaměstnavatele?

Dostáváte od zaměstnavatele příspěvky na dovolenou? Rádi Vám v tomto vyjdeme individuálně vstříc. DCK Rekrea Ostrava má status cestovní kanceláře, tudíž vám vystaví fakturu, jakou potřebujete.

Podklady a rady na cestu

Poskytneme Vám tyto podklady a vědomosti:

  • ubytovací poukaz - voucher (viz vzor)
  • pokyny na cestu (viz vzor)
  • itinerář cesty, autobusové či vlakové spojení
  • rádi vám poskytneme další informace a místě pobytu

Na místě

Na místě se platí další drobné náklady, různé dle místa ubytování: například lázeňský poplatek, parkovné a poplatky za psa... Ceny za tyto služby jsou uvedeny na stránkách ubytovacího zařízení na našem portálu nebo Vám je poskytneme.

Levněji než v hotelu