LÁZEŇSKÝ LÉČEBNÝ DŮM PRAHA ★ ★ ★ 

(Luhačovice,  Jižní Morava)

Hotel nabízí pohodlné ubytování, kvalitní služby a příjemnou atmosféru spolu s vlastním bazénem, léčivým pramenem a letní terasou.

Všechny ceny a objednávka

Hostům je k dispozici restaurace, letní zahrádka, bar, badminton, fitness centrum, posilovna, knihovna, krytý bazén, masáže, petanque, půjčovna kol, sauna, stolní tenis, tělocvična, whirlpoolfitness. Léčí se zde především nemoci dýchacího ústrojí, nemoci oběhového ústrojí, srdce a cév, nemoci pohybového ústrojí, nemoci trávicího ústrojí, obezita a nadváha, onkologická onemocnění, pooperační a poúrazové stavy a rekondice, poruchy metabolismu. Zdravotnické oddělení nabízí léčebné procedury (masáže, inhalace, parafín, rašelinové zábaly a koupele, léčebný tělocvik a spousta dalších). Asi 150 m od lázeňského domu se nachází sportovní areál. Bazén a sauna v nedalekém hotelu, možnost koupání na přehradě – 10 minut chůze.

Každý z pobytů obsahuje navíc:
Denně plavání v krytém bazénu s bezchlórovou úpravou vody ošetřenou ozónem pod odborným dohledem rehabilitačního pracovníka s možností využití hydromasážní lavice v bazénu, možnost využití vodního rotopedu na posílení dolních končetin a zádového svalstva, vířivka nohou s rehabilitačním chodníkem teplé a studené vody, vhodné pro prokrvení dolních končetin, denní návštěva posilovny, pitná kúra minerálních léčivých pramenů

Sportovní areál, který se nachází 150 m od hotelu, nabízí minigolf, automatickou kuželnu, hřiště pro míčové hry a tenisové kurty. V letních měsících je možnost koupání nebo i sportovního vyžití na blízké přehradě (cca 10 minut chůze).

Ubytování

V jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích standard plus s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, připojením na internet přes Wi-Fi, mini ledničkou a fénem. Uspořádání pokoje je převážně s oddělenými postelemi.

Stravování

V ceně pobytu polopenze nebo plná penze dle druhu pobytu (snídaně volný rautový výběr, obědy výběr ze čtyř jídel a večeře výběr ze čtyř jídel). Vaří se dietní i vegetariánská strava.

Slevy

Bezplatné parkování v areálu lázeňského komplexu.

Příplatky

Rekreační poplatek 50 Kč / osoba a noc, platba na místě.
Příplatek za dvoulůžkový apartmán se dvěma přistýlkami nebo čtyřlůžkový apartmán 500 Kč / osoba a noc (platí pro první dvě osoby).

Doprava

Vlakem/ busem do Luhačovic, dále místní dopravou k restauraci Bludička st. Pražská čtvrť – naproti LD. Parkování poblíž objektu bez poplatku. Není vyhrazené parkoviště.

Oblast

  • Jižní Morava foto Jižní Morava - Nejteplejší a nejúrodnější oblast u nás, kde si na své přijdou ja...

Obec

  • Luhačovice foto Luhačovice - Malé lázeňské městečko na jihovýchodě Moravy, které láká k návštěvám...

Nej atrakce v okolí

Pořádající cestovní kancelář:
DCK Rekrea Ostrava s.r.o.
IČ: 25379178

Podobní ubytovatelé

  • HOTEL MIRAMARE HOTEL MIRAMARE, Luhačovice - Lázeňský komplex Miramare je v klidném prostředí v těsné blízkosti městského i lázeňského centra.

Všechny hotely

Levněji než v hotelu