WELLNESS HOTEL POHODA

(Luhačovice,  Jižní Morava)

Konferenční prostory Hotelu Pohoda

Hotel Pohoda disponuje konferenčními a jednacími místnostmi až pro 150 osob, má flexibilní prostory s nejmodernějším audiovizuálním a technickým vybavením, vynikající cateringové služby, restaurace, snadné parkování, bezplatné WiFi a specializovaný personál vyhrazený pro vaši akci.

SALONEK 1

Tento flexibilní a příjemný prostor lze upravit až pro 150 hostů a je ideálním místem konání kongresů, seminářů, oslav, svateb a jiných společenských akcí. Prostor o rozměru 95 m2 s mobilním zařízením, nejmodernějším technickým, audiovizuálním vybavením a klimatizací lze ještě dále rozšířit propojením se salonky 2 a 3. K dispozici jsou i dvě přilehlé terasy s možností příjemného posezení na čerstvém vzduchu.

SALONEK 2

Tuto místnost, která je ideální nejvýše pro 40 hostů, lze zařídit pro akce s možností sezení i stání. Velký prosklený prostor navozuje příjemnou a útulnou atmosféru.

SALONEK 3

Tento prostor je vhodný jako doplňkový pro servis restauračním způsobem, který nenaruší průběh jednání a umožní pohodlné oddělení pracovní části jednání. Prostor lze propojit se salonkem č. 2 a získat tak ideální prostor pro konferenci nebo jinou akci.
Salonek Plocha m2 Rozměr Povrch Recepce Divadlo Třídní Konferenční Denní světlo Klimatizace
1. 95 10 × 9,5 parket 100 80 90 80 ano ano
2. 55 10 × 5,5 koberec 60 50 50 40 ano ano

Konferenční sál

Konferenční místnost

Máte zájem o skupinový pobyt nebo konferenci?

DCK Rekrea Ostrava, s.r.o.
tel: 596 112 301
e-mail: rekrea@rekrea.info
Více kontaktů

Levněji než v hotelu